Tomasz Gaweł

W chwili, w której czytasz ten tekst do Twojego mózgu  dociera około 11 000 000 kawałków danych. Spośród nich świadomie rejestruje tylko około 40 z nich. 

A jeśli chciałbyś naprawdę się na czymś skupić to w każdej chwili Twoja pamięć robocza może skutecznie operować na maksymalnie SIEDMIU elementach.  

To znaczy, że jak każdy człowiek masz ograniczenia, których nie sposób przeskoczyć bez ustalonej wcześniej taktyki, strategii i planu działania.

Biohacking i Trening Mentalny zmieniły to, w jaki sposób patrzę na świat. 

Biohacking uzbroił mnie w wiedzę i poziomy energii, o których kiedyś nie śmiałem nawet marzyć.  Trening mentalny pokazał mi, że mogę skutecznie kierować swoją percepcją świata oraz ludzi wokół. 

Stałem się szybszy, bardziej energiczny i znacznie bardziej otwarty na nowe, rozwijające doświadczenia. 

Jeśli chcesz dołączyć do grupy szybko rozwijających się ludzi…

  • ...Napisz do mnie maila lub odezwij się w social media

Darmowa Wiedza

Poznaj lepiej temat biohackingu i treningu mnetalnego śledząc mnie na Facebooku, Youtube oraz LinkedIn

Warsztaty & szkolenia

Jak wzrosłyby zyski Twojej firmy gdyby Twoi pracownicy opanowali sztukę skupienia na zawołanie? 

Współpraca Indywidualna

Czy osiągałbyś więcej gdybyś potrafił skutecznie zarządzać swoim czasem, energią i uwagą? 

Życiorys

2012 - dziś

Zapoznanie z Biohackingiem

We wrześniu 2012 r. w moje ręce trafiła pierwsza książka o tematyce biohackingu – “4-godzinne ciało” autorstwa Tima Ferrissa. Pomimo pierwotnego sceptycyzmu (“jak to mam nie jeść owoców?! Przecież są zdrowe!”) w ciągu dwóch tygodni stosowania opisanego systemu straciłem 6 kilogramów.  

To otworzyło mi oczy na fakt, że konwencjonalna wiedza jest… 

do dupy

🙂

2014 - 2015

Wymiana w Las Vegas

Gdy w wieku 18 lat wybrałem się na wymianę do ojczyzny Coca Coli oraz McDonalda nie sądziłem, że wywrócę do góry nogami życie swoje oraz wielu ludzi. Podczas mojego pobytu w Stanach zapoznałem się z amerykańskim stylem życia i nauczyłem się jak radzić sobie w podbramkowych sytuacjach 9 000 km od domu. 

Był to jednocześnie okres, podczas którego wyszalałem się bardziej niż jestem w stanie tutaj o tym opowiedzieć 🙂 Kto wie, może zasługuje to na osobny podcast, o ile nie książkę:)

2016 - 2018

Nietrafione studia

Po nadrobieniu klasy maturalnej zacząłem studiować finanse na jednej z czołowych uczelni biznesowych w Polsce. Moje życie szybko weszło w cykl imprez, alkoholu i śmieciowego jedzenia, które stały się towarzyszem wszystkich spotkań.

Dziś ze zgrozą patrzę na typowo studencki styl życia. Umysłowe zamglenie, zaniedbanie organizmu, prokrastynacja i podążanie za regułami stada nie służyły mojej głowie. 

2018 - dziś

Podróż w nieznane

W styczniu 2018 r. rzuciłem studia finansowe i na dobre rozpocząłem przygodę z biohackingiem i treningiem mentalnym. W kolejnych miesiącach rozwijałem się podczas szkoleń, warsztatów oraz różnych (niestety nietrafionych) projektach. 

W tym krótkim okresie nauczyłem się lepiej dobierać ludzi, z którymi spędzam czas i z którymi współpracuję. 

2019

Kampania Reset

Od października 2018 r. zacząłem studia Zarządzanie i Przywództwo na Uniwersytecie SWPS, co umożliwiło mi nawiązanie współpracy ze środowiskiem akademickim w nowym wydaniu. 

 W styczniu 2019 r. po rozmowie z profesorem Leszkiem Czupryniakiem rozpoczęliśmy kampanię Reset, która ma na celu zmianę obowiazujących zaleceń żywieniowych dla cukrzyków i rozwiązanie problemu cukrzycy typu 2 w Polsce.

W maju 2019 r. działania Kampanii Reset poparło grono ekspertów: Dawid Dobropolski, Anna Gudan, Mateusz Ostręga oraz Sebastian Kilichowski, którzy w nieoceniony sposób przyczynili się do rozwoju oraz nadzoru Kampanii. 

Postępy kampanii można śledzić pod adresem: 
http://kampania-reset.pl/

O sobie

Jim Rohn mawiał, że jesteśmy mieszaniną pięciu ludzi, z którymi utożsamiamy się najbardziej.

Dziś mamy do wyboru prawie 8 miliardów ludzi, którzy znaleźli się z nami na tej Ziemi. 

Chcę być użyteczny dla innych ludzi, podejmować ryzyko i świetnie się przy tym bawić. 

 Dlatego szukam towarzystwa ludzi mądrych, energicznych oraz spójnych. Dążę do zachowania wysokich standardów przed samym sobą oraz innymi, a to nie jest i nigdy nie będzie łatwe.

 

kursy, doświadczenie
& wiedza

2017

Szkolenie OMNI Hypnosis - Hipnoza od podstawowej do zaawansowane

2018

Renegade Hypnotist Bootcamp

2019

Rozpoczęcie Kampanii Reset

Moje umiejętności:

Szczerość & Transparentność 100%
Entuzjazm 100%
Skupienie 97%
Nastawienie na naukę 100%
Bezstresowa Komunikacja 98%
Mindful Living 90%

Kontakt

  • www.gawelconsulting.pl
  • gawelconsulting@gmail.com
  • (+48) 608 753 328