Tomasz Gaweł

W chwili, w której czytasz ten tekst do Twojego mózgu  dociera około 11 000 000 kawałków danych. Spośród nich na poziomie świadomym jesteś w stanie zarejestrować około 40. 

A co jeśli chodzi o skupienie w czasie teraźniejszym?

Tutaj sprawa wygląda jeszcze mniej kolorowo – twoja pamięć robocza nie potrafi procesować więcej niż siedmiu kawałków danych w danym czasie (a i to pod warunkiem, że jesteś wyspany i masz dobry dzień).

Czy biohacking i hipnoza mogą zmienić Twoje życie?

Z całą pewnością zmieniły moje. 

Dlatego chcę podzielić się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniami. 

  • Napisz do mnie maila

Kursy Online

Poznaj podstawy biohackingu i hipnozy na witrynie biohackerzy.pl

Warsztaty

Naucz się jak umiejętnie maksymalizować swój potencjał dzięki wykorzystaniu swojego umysłu i organizmu 

Konsultacje

Zainteresowany indywidualną współpracą? Skontaktuj się ze mną by sprawdzić jak możesz usprawnić własne życie prywatne oraz zawodowe

Życiorys

2012 - dziś

Zapoznanie z Biohackingiem

We wrześniu 2012 r. w moje ręce trafiła pierwsza książka o tematyce biohackingu – “4-godzinne ciało” autorstwa Tima Ferrissa. Pomimo pierwotnego sceptycyzmu (“jak to mam nie jeść owoców?! Przecież są zdrowe!”) w ciągu dwóch tygodni stosowania opisanych systemów straciłem 6 kilogramów.  

2014 - 2015

Wymiana w Las Vegas

W wieku 18 lat zamiast ukończenia klasy maturalnej wybrałem się na wymianę do ojczyzny Coca Coli oraz McDonalda, w której moje zdrowie i codzienne sięgały dna. Dziś ze zgrozą wspominam nawykowe sięganie po słodzone napoje ze Starbucks i umysłowe zamglenie, przez które obserwowałem świat wokół. 

2016 - 2018

Nietrafione studia

Po nadrobieniu klasy maturalnej zacząłem studiować finanse na jednej z czołowych uczelni biznesowych w Polsce. Moje życie szybko weszło w cykl imprez, alkoholu i śmieciowego jedzenia, które stały się towarzyszem wszystkich spotkań. 

2018 - dziś

Podróż w nieznane

Dziewiątego stycznia 2018 r. rzuciłem studia, o czym moi rodzice dowiedzieli się z Facebooka. Przez kolejne miesiące zgłębiałem wiedzę o biohackingu i hipnozie, rozpocząłem także pierwsze nagrania podcastu “W Umyśle Hipnotyzera”. 

2019

Kampania Reset

Od października 2018 r. zacząłem studia Zarządzanie i Przywództwo na Uniwersytecie SWPS, co umożliwiło mi nawiązanie współpracy ze środowiskiem akademickim w nowym wydaniu. 

 W styczniu 2019 r. po rozmowie z profesorem Leszkiem Czupryniakiem rozpoczęliśmy kampanię Reset, która ma na celu zmianę obowiazujących zaleceń żywieniowych dla cukrzyków i rozwiązanie problemu cukrzycy typu 2 w Polsce.

Postępy kampanii można śledzić pod adresem: 
http://kampania-reset.pl/

O sobie

Ryzykant patrzący w przyszłość z niepoprawnym entuzjazmem.

 

kursy, doświadczenie
& wiedza

2017

Szkolenie OMNI Hypnosis - Hipnoza od podstawowej do zaawansowane

2018

Renegade Hypnotist Bootcamp

2019

Rozpoczęcie Kampanii Reset

Moje umiejętności:

Szczerość & Transparentność 100%
Entuzjazm 100%
Skupienie 97%
Nastawienie na naukę 100%
Bezstresowa Komunikacja 98%
Mindful Living 90%

Kontakt

  • www.gawelconsulting.pl
  • gawelconsulting@gmail.com
  • (+48) 608 753 328